Lingua: rumantsch vallader- Sprache: Vallader-Romanisch
Sent Turissem Veranstaltungen Konzerte Sport und Freizeit Personen Aktuell Suchen

Schon zum vierten. Mal hat die romanische Woche "a Sent be rumantsch" stattgefunden. 40 Personen haben während 5 Tagen nur Romanisch gesprochen. Das Organisationskomitee möchte allen Teilnehmern, den Lehrern, den Gastfamilien, den Sponsoren, den Helfern, den Sympathisanten für ihre Unterstützung herzlich danken.

Ün grazcha fich a tuot la populaziun da Sent, a la scoula ed als affars pella bainvuglientscha, pel sustegn ed agüd demuossà avant e dürant quist' eivna.

"a Sent be Rumantsch" 2016

Fotografias 2016

Organisation und Fragen

Nützliche adressen

 

Aint ill'organisaziun da "a Sent be rumantsch" fan part:

Cristina Gregori Lansel 081 864 08 52 c.gregori@bluewin.ch
Andri Lansel 081 864 08 52 a.lansel@lischana-scuol.ch
Angelika Overath 081 860 36 41 angelika.overath@web.de
Manfred Koch (persuna da contact) 081 860 36 41 kom.koch@web.de
Gianna Bettina Gritti 081 864 98 66 giannabettina@bluewin.ch
Cla Rauch 081 864 15 96 cla.rauch@bluewin.ch
Ida Zisler 081 864 19 94 surataglia@idazisler.ch
 

Reacziuns aint illas medias e fotografias, 2016

Reacziuns aint illas medias e fotografias, 2013/14

 

Reacziuns aint illas medias, 2012: